O mnie

Witaj na mojej stronie

Moja praca, jest moją ogromną pasją. Każdą kreację tworzę z sercem, chcę żeby był wyjątkowa, niepowtarzalna. U mnie każde ubranie jest inne i indywidualne, dopasowane do sylwetki, temperamentu i gustu osoby, dla której projektuje i szyję.  Od momentu mojego pierwszego pokazu w Szczecinie minęło już już 16 lat. 

Projektuję, szyję na miarę, doradzam w zakresie stylizacji oraz pomagam jako personel shopper, czyli zakupy ze stylistą. Organizuję sesje zdjęciowe. Uczę na kursach kroju i szycia.  Pracuje przy sesjach zdjęciowych jako stylista 

Zapraszam do kontaktu! Szukasz wymarzonej kreacji? Potrzebujesz porady, szkolenia, a może pomocy w przemyślanych zakupach odzieżowych? Chcesz nauczyć się szyć? Mieć niezwykłe zdjęcia? Jestem po to abyście mogli skorzystać z moich usług w tym zakresie. 

Nauczę Ciebie również robienia na drutach. 

Na swoim koncie mam również pracę na uczelniach wyższych jako wykładowca. Wykładałam socjologię mody na Wyższej Szkole Humanistycznej w Szczecinie, oraz zostałam zaproszona do współpracy przy tworzeniu nowego kierunku studiów na wydziale Wzornictwa Akademii Sztuki w Szczecinie jakim jest Projektowanie Ubioru. Napisałam programy nauczania do studiów licencjackich oraz zaprojektowałam Laboratorium Fashion Design przy Centrum przemysłów Kreatywnych AS w Szczecinie. Prowadziłam też warsztaty dla przyszłych studentów. 

Zapraszam do kontaktu: kasia@modneatelier.pl lub +48 514 805 111

Kasia Hubińska

Potrzebujesz stylizacja na specjalną okazję, bal, święta, uroczystość rodzinną. Daję Tobie alternatywną opcję. Nie musisz jej kupować. Wypożycz ją "na raz" 
Wypożyczalnia Strojów Wieczorowych i Wizytowych

Szukaj